فروشگاه های لوازم یدکی جهت مشاهده قیمت های عمده ثبت نام کنید. | لطفا بعد از ثبت نام با واحد پشتیبانی تماس بگیرید  |  ورود و ثبت نام

خبر انتشار سایت

وب سایت بازرگانی راد راه اندازی شد!

مدیر سیستم
خوشحالیم به اطلاع مشتریان و همکاران خود برسانیم، وب سایت رسمی بازرگانی راد منتشر و از این پس در دسترس شماست.
این وب سایت جهت ارتقاء بهره وری و ایجاد ارتباط موثر و آنلاین با مشتریان و همکاران طراحی شده و هدف از آن معرفی بیش از پیش خدمات بازرگانی راد به مشتریان و بازار هدف می باشد.
در این وب سایت سعی شده است با معرفی این شرکت، بستری مناسب برای افزایش همکاری ها و نیز توسعه بازار فراهم گردد.
این وب سایت با ظاهر گرافیکی زیبا و نرم افزارهای قدرتمند، امکان سفارش اینترنتی را به صورت آنلاین برای مشتریان فراهم کرده و جدیدترین محصولات و خدمات را نیز در معرض دید کاربران قرار می دهد.

یکی دیگر از امکانات پیشرفته این سایت امکان همکاری در فروش میباشد . یعنی از تمام شهرهای کشور هر کسی میتواند بعنوان بازاریاب و فروشنده و نماینده شرکت با ما همکاری نماید و هر فروشی که از سایت انجام دهد بصورت اتوماتیک پورسانت فروش و درصد نمایندگی به حساب ایشان واریز میگردد . در این مدل همکاری که شیوه ای بسیار مدرن و پیشرفته در دیجیتال مارکتینگ است تمام مراحل پیش و پس از فروش و ارسال به عهده شرکت بازرگانی راد میباشد .
لازم به ذکر است که از هر شهر به تعداد بسیار محدودی نماینده همکار جذب خواهد شد .

شهرهای کوچک و روستا : یکنفر  -  شهرهای متوسط : دو نفر  -  شهرهای بزرگ : سه نفر  -  شهرهای مرکز استان : سه الی پنج نفر  -  شهر تهران : 30 نفر

به جمع همکاران فروش بازرگانی راد بپیوندید